Promenada w Sarbinowie

Co niezwykle budujące, Polacy coraz częściej za wakacyjny cel podróży obierają sobie nasze rodzime, nadmorskie kurorty. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, miejsca te są bowiem niezwykle urokliwe i sprawiają, iż chce się do nich wracać. Bez dwóch zdań jednym z nich jest też Sarbinowo. Miejscowość ta znana jest również z bardzo dobrze rozwiniętej bazy noclegowej, która zapewnia niezwykle szeroki wybór noclegu. Od wspaniałych hoteli, urzekających pensjonatów, wdzięcznych kwater prywatnych po miejsca, gdzie można rozbić namiot czy też przyjechać przyczepą kempingową. Ich wszystkie propozycję dostępne są chociażby na stronie: .

Jednym z miejsc, do którego z pewnością należy się udać przybywając do Sarbinowa jest miejscowa promenada spacerowa. Została ona wybudowana z kamienia i betonu i od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Miejsce to jest doceniane nie tylko przez mieszkańców, ale także przez przybyłych tu turystów. Jest to miejsce, które praktycznie przez cały dzień jest miejscem spotkań pragnących tu odpocząć osób. W dzień jest idealnym miejscem do spacerów i podziwiania rozciągających się z niej widoków, natomiast w nocy wielu udaje się do znajdujących się tu kafejek i restauracji. Jeśli to możliwe nocą miejsce to wydaje się być jeszcze piękniejsze niż za dnia. Romantyczny nastrój i blask księżyca sprawiają, iż jest ono wręcz oblegane przez pary, które również pragną doświadczyć tej magii we dwoje. W szczycie sezonu można też usłyszeń rozlegające się tu co jakiś czas śpiewy miejscowych muzyków i grajków, którzy umilają czas przybyłym tu turystom.

Jedna myśl na temat “Promenada w Sarbinowie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>