Niedrogie wakacje, czyli tani urlop w Myślenicach

Gdy zbliża się sezon wakacyjny, każdy z nas chciałby go spędzić w wyjątkowy sposób. Problem może pojawić się wówczas, gdy nasze fundusze nie pozwalają na szaleństwa. Stajemy wtedy przed wyborem czy w ogóle opłaca nam się wyjeżdżać. Dzisiejsze możliwości dają nam jednak szanse na wyjątkowy wypoczynek, który wcale nie musi być kosztowny. W takiej sytuacji musimy jednak poświęcić wiele czasu na przygotowania, które skupią się głównie na poszukiwaniu korzystnych cenowo ofert. Największą uwagę poświęćmy więc zakwaterowaniu, które zawsze jest tym najdroższym elementem oraz wyżywieniu, które także pochłania znaczącą część budżetu. Atrakcje, które zawsze towarzyszą takim wyjazdom nie muszą nas kosztować ani złotówki.

Myślenice to mała miejscowość znajdująca się w województwie małopolskim, niedaleko Krakowa. Powoduje to, że jeśli chcemy zobaczyć to piękne miasto, mamy do niego łatwy dostęp nieobarczony wygórowanymi cenami za nocleg. Przepływająca tędy rzeka, jej dopływ, a także umiejscowienie pomiędzy trzema wzgórzami powoduje, że spotkamy się tu z wyjątkowym mikroklimatem sprzyjającym wypoczynkowi, a także atmosferą spokoju, która dodatkowo wzmaga beztroski pobyt. Akweny wodne to też zawsze wspaniała okazja do rozrywki, której koszt nie jest wysoki. Tu możemy spróbować swoich sił na kajakach, za co przyjdzie nam zapłacić zaledwie kilka złotych. Łowienie ryb to forma rozrywki, relaksu, a także zaoszczędzenia na posiłkach, co da nam niezwykłą satysfakcję. Nie zapominajmy o zabytkach, których podziwianie nie będzie nas nic kosztowało, a pozostawi w naszej pamięci głęboki ślad. Wszystkie te elementy pozytywnie wpływają na nasz urlop, a także budżet, z którego zbyt wiele nie wydamy.

Baza noclegowa Myślenic jest niezwykle rozwinięta, co gwarantuje nam znalezienie miejsca odpowiadającego nam pod kątem warunków finansowych. Można nawet pokusić się o kemping, dzięki czemu koszty zmaleją do kilku złotych za godzinę. W ten sposób możemy pozwolić sobie na ciekawe wakacje, których koszt za dwa tygodnie pobytu nie przekroczy 500 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>